Колодненська об’єднана територіальна громада

припинила діяльність, увійшла до складу Збаразької громади

Повідомлення про оприлюднення проекту «Генеральний план с.Шимківці Збаразького району Тернопільської області», звіту про стратегічну екологічну оцінку та початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості

Дата: 18.11.2020 11:29
Кількість переглядів: 66

Повідомлення про оприлюднення

проекту «Генеральний план с.Шимківці Збаразького району Тернопільської області», звіту про стратегічну екологічну оцінку та початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості

 

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Генеральний план с.Шимківці Збаразького району Тернопільської області відповідно до рішення 52-ої сесії 7-го скликання Колодненської сільської ради № 1831-А від 03.04.2019 р. розробляється з метою розміщення нових територій для житлової та виробничої забудови, об’єктів обслуговування, торгівлі та інших видів підприємницької діяльності, підвищення рівня інженерного благоустрою територій села, покращення культурно-побутового обслуговування населення та існуючого функціонального зонування території села, удосконалення вулично-дорожньої мережі, забезпечення формування повноцінного життєвого середовища в межах села.

Розробник – Архітектурно-проектне бюро «АРКО» СПД ФО Огоньок В.О.

 

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Колодненська сільська рада Збаразького району Тернопільської області.

 

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 20-го листопада 2020 року і триває до 22-го вгрудня 2020 року.

 

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

 

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 22 грудня 2020р. о 14:00 год. за адресою: Тернопільська область, Збаразький район, с. Колодне, вул. Морозенка 1, в приміщені Колодненської сільської ради. Заплановано прилюдне обговорення проекту містобудівної документації «Генеральний план с.Шимківці Збаразького району Тернопільської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку  (розділ «Охорона навколишнього природного середовища»).

 

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із проектом «Генеральний план с.Шимківці Збаразького району Тернопільської області» та звітом про стратегічну екологічну оцінку:

Ознайомитись із проектом «Генеральний план с.Шимківці Збаразького району Тернопільської області» та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в                                сільській раді за адресою: с. Колодне, вул. Морозенка, 1).

Проект «Генеральний план с.Шимківці Збаразького району Тернопільської області» та звіт про стратегічну екологічну оцінку доступні за посиланням: https://kolodnenska-gromada.gov.ua/docs/487580/.

 

 

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Колодненська сільська рада Збаразького району Тернопільської області.

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 47335, Тернопільська обл., Збаразький р-н, с. Колодне, вул. Морозенка, 1.

Відповідальним за розгляд пропозицій громадськості є інспектор з комунальної власності та земельних відносин Колодненської сільської ради – Синчишин Юрій Васильович (тел. (03552) 45-5-47).

Електронна адреса: srkolodne@meta.ua

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 20.11.2020 по 22.12.2020.

 

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Колодненська сільська рада Збаразького району Тернопільської області.

 

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Проведення транскордонних консультацій не потребує.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь