Збаразький район, Тернопільська область

Заступник голови

Кісілевич Володимир Володимирович

Народився 27 травня 1994 року в місті Тернопіль. З 1998 року проживає в селі Шимківці, Збаразького району, Тернопільської області.

В 2001 році пішов в перший клас Шимковецької ЗОШ  І-ІІ ступенів, яку закінчив в 2010 році.

Паралельно в 2005 році поступив на І курс Збаразької районної музичної школи по класу баян , яку закінчив у 2010 році. Брав активну учась в академ-концертах музичної школи.

2014р-2015р. Директор Будинку культури с.Шимківці.

У 2010 році зарахований на І курс  ТВПУ-4 ім. М.Паращука на спеціальність Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.

За час навчання відзначився хорошою підготовкою до художньої самодіяльності.

Брав участь в академічних та звітних концертах де займали призові місця.

В 2012р. Поступив на 1 курс Волинської Богословської Академії, яку закінчив у 2016 році.

В 2014р. Поступив до Тернопільського Національного Економічного Університету,  на факультет Економіки та Управління.

З  2011р. по 2015р. працював на керівних посадах в громадських організаціях районного та обласного значення.

Активний учасник Євромайдану та Революції Гідності.

Брав участь у волонтерській діяльності АТО.

З січня 2016р.по лютий 2017р. Керуючий справами апарату(секретар) виконавчого комітету Колодненської ОТГ.

З лютого 2017р. Пеший заступник голови громади.

Проживає в селі Шимківці, Збаразького району, Тернопільської області.

Не судимий.

Не одружений, дітей не має.